Aktuality

Pozvánka na diskusi v rámci strukturovaného dialogu EU s mládeží

Logo projektu Kecejme do toho – Strukturovaný dialog mládežeSrdečně vás zveme na diskuzi v rámci strukturovaného dialogu EU s mládeží na téma: „Podpora tvořivosti a inovací v organizacích dětí a mládeže“ a „Podpora účasti mladých ve volbách – volit již od 16 let?“ Diskuze proběhne 12. 1. 2012 od 15:00 do 17:00 v zasedací místnosti ČRDM, Senovážné nám. 24, Praha 1, 6. patro. Hosté diskuze budou Mgr. Michal Urban, ředitel odboru mládeže Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ing. Aleš Sedláček, předseda České rady dětí a mládeže a především všichni zájemci z řad mladých lidí a sdružení dětí a mládeže!

Jako přípravu můžete vyplnit i on-line dotazníky na: kecejmedotoho.cz/clanky/eu-se-pta-na-tvuj-nazor-jak-podporit-mlade.

V případě zájmu se prosím, z kapacitních důvodů, přihlaste na emailu jan.husak@crdm.cz.

Účastníkům do 26 let, kteří by na diskuzi přijeli z jiného města, uhradíme po dohodě s organizátory cestovné veřejnou dopravou po ČR.

Bližší informace naleznete na: kecejmedotoho.cz/akce/diskuze-v-ramci-strukturovaneho-dialogu-eu, nebo na stránkách události na Facebooku: www.facebook.com/events/306574692721158/.

Napsal: admin