Členské organizace

Tamjdem, o.p.s.

530_Tamjdem-ops_410552Adresa:
Tamjdem, o.p.s., Hala 40 – Pražská tržnice (H40 prostor) Bubenské nábřeží 306/13
Praha 7
170 04

telefon:
e-mail:
web: http://www.tamjdem.cz/

počet členů do 26 let:
krajská rada: ne
vznik členství:
poslední aktualizace: 29.6.2022 13:34

Popis organizaceTamjdem je obecně prospěšná společnost, která od roku 2013 působí v oblasti českého i mezinárodního dobrovolnictví. Propojujeme českou veřejnost a zájemce ze zahraničí s různorodě zaměřenými neziskovými organizacemi po celé ČR. Realizujeme jednodenní, víkendové a až dvoutýdenní dobrovolnické projekty na pomoc českým neziskovým organizacím a zájemce vysíláme na podobné akce do zahraničí. Mezi naše cíle patří manuální výpomoc v samotné organizaci a rozvoj neziskového sektoru, ale i osobní růst zapojených dobrovolníků a rozvoj vybraných kompetencí. Součástí našich projektů jsou proto i neformální vzdělávací a seberozvojové aktivity. Pro vedoucí našich projektů pořádáme školicí cyklus.


Naše projekty jsou otevřené všem zájemcům starším 15 let, a tak se na akcích setkávají lidé různého věku, profesí i zájmů, kteří se mezi sebou většinou neznají.


Ročně pořádáme okolo 20 Víkendovek a 5 mezinárodních workcampů a propojíme tak téměř 300 dobrovolník§ s více než 20 neziskovými organizacemi v ČR. Dalších okolo 80 dobrovolníků vyšleme každý rok na workcampy do světa. Na některá místa se s Tamjdemem pravidelně vracíme a vidíme, jak nám neziskovka „roste pod rukama“.