Výzkum hodnot mladých lidí

Jak a proč to mám vyplnit? (A co mi to přinese?)

Hodnoty – přišla Vám pozvánka?

Jednou z mnoha možných cest se k Vám dostal Váš jedinečný odkaz na online dotazník tohoto výjimečného výzkumu. Věřte, že i když výzkumný tým neví, kdo reálně jste, jste tím pravým/tou pravou, kdo má tento odkaz otevřít a následně věnovat přibližně 30–40 minut svého času jeho vyplnění. Většina z Vás to zvládne i za kratší dobu.

Vyplnění dotazníku je zcela anonymní a nikdo nezjistí, kdo jak odpovídal. Vaše organizace výzkumníkům ani agentuře Vaše údaje neodevzdala a oni zase Vaší organizaci odevzdají jen anonymizované výsledky za všechny, co odpověděli (bez možnosti propojit si odpovědi s konkrétními lidmi).

Tento dotazník také není žádné zkoušení. Špatné odpovědi jsou jen ty, které naklikáte bez rozmyslu nebo schválně jinak, než to vnímáte či cítíte. Neptejte se tedy nikoho a ničeho o rady, jak odpovídat.

Vyplňování můžete kdykoliv přerušit a kdykoliv se k němu vrátit a pomocí svého odkazu pokračovat tam, kde jste naposled přestali.

A k čemu to vlastně je? Tím, že dotazník pravdivě a podle svého nejlepšího vědomí a intuice vyplníte, pomůžete:

  • získat své organizaci/spolku lepší přehled o svých členech a ta tak bude moci snadněji připravit vhodné aktivity nebo prezentovat, v čem jste jiní od ostatních;
  • výzkumnému projektovému týmu rad mládeže a potažmo i akademické obci a široké veřejnosti v poznání hodnot mladých Čechů a Slováků;
  • veřejnosti, sponzorům a donorům lépe pochopit Vaše aktivity a jejich smysl a podstatu;
  • Vám samotným může vyplňování dát příležitost zamyslet se nad tím, co je pro Vás v životě důležité a možná se při tom dozvíte i něco nového o sobě, o čem byste normálně nepřemýšleli.

Navíc můžete vyhrát jednu z našich cen, a to buď pro Vás, nebo Váš oddíl či skupinu, jupí :-)

Každý/á, kdo vyplní celý dotazník, bude zařazen/a do slosování o výherní ceny:

  • 3× poukázka na Slevomat v hodnotě 2000 Kč
  • 6× poukázka na Slevomat v hodnotě 1000 Kč
  • 20× poukázka na Slevomat v hodnotě 500 Kč

Ceny vylosuje projektový tým podle anonymních ID čísel Vašich jedinečných odkazů na online dotazník a ty pak předá Vaší organizaci, aby zjistila, kdo se pod daným číslem skrývá a kontaktovala Vás a výhru předala.

Zkrátka, o vyplnění tohoto dotazníku nechcete přijít B-). Udělejte tak v klidu co nejdříve a neodkládejte to.

Děkujeme, že do toho jdete s námi!


Rychlý přehled

Napsal: Marek Krajči