Výzkum hodnot mladých lidí

Proč přišla výzva k zapojení zrovna mně?

Hodnoty – přišla Vám pozvánka?

Zajímají nás názory všech mladých bez rozdílů, není ale v našich silách oslovit všechny. V členských organizacích České rady dětí a mládeže, které se do výzkumu zapojily, proto probíhá výběr respondentů formou náhodného výběru – stejně jako je tomu například v loterii (a nejpřesnějších výzkumech, byť se to třeba na první pohled nezdá :-)).

To, kdo je oslovován, je dáno pomyslným osudím, které je na nás zcela nezávislé. Tím chceme dosáhnout toho, aby v možnosti vyplnění nebyl nikdo upozaděn, aby měli všichni rovné šance. Je tedy nesmírně důležité, aby dotazník vyplnil právě ten/ta, kdo byl/a vylosován, a to bez jakékoliv pomoci ostatních.

A právě Vy jste jeden z těch vylosovaných, gratulujeme!

Pokud Vám to hlava nebere a zajímá Vás to víc, mrkněte třeba na Wikipedii zde. Jinak to neřešte a dotazník vyplňte pomocí svého jedinečného odkazu, co jste dostali.

Dotazník je zpracováván zcela anonymně v souladu s etikou, se zákony i GDPR. Získaná data budou zpracována souhrnně, nikoli se zaměřením na individuální odpovědi jednotlivců. V procesu existuje řada pojistek tak, aby nikdo nebyl schopný spojit danou odpověď s konkrétním respondentem (více o pojistkách v sekci FAQ).


Rychlý přehled

Napsal: Marek Krajči