Aktuality

Děti a mladí lidé můžou taky plánovat rozvoj svého okolí. Jak na to?

Workshop Mladá místa, 7. 6. 2021

Tématu utváření vztahu dětí a mladých lidí k místu, kde žijí a jejich zapojování do navrhování a plánování se věnujeme v rámci našeho projektu Mladá místa. Během workshopu, na který Vás tímto zveme, bychom Vám rádi přiblížili teoretickou stránku participativního plánování, představili příklady dobré praxe zapojování dětí do tvorby veřejných prostor a architektonických řešení a v neposlední řadě si s Vámi vyzkoušeli některé konkrétní metody, jak participativní plánování uskutečnit.

Workshop se uskuteční v pondělí 7. 6. 2021 od 9:00 do 15:30 online formou. Je určen pro maximálně 16 účastníků (účastníci budou upřednostňováni na základě data registrace). Cílová skupina je široká – pracovníci s mládeží, zástupci samospráv, developeři a mnoho dalších.

Na workshop se přihlašujte nejpozději do čtvrtka 3. 6. 2021 prostřednictvím online formuláře.

Těšíme se na Vás.

Workshopy pořádáme v rámci projektu Mladá místa, na němž spolupracujeme s organizací dialog architekti s.r.o. z ČR a organizacemi Nadácia pre deti Slovenska a krasy terasy ze Slovenska. Projekt byl finančně podpořen z programu Evropské unie Erasmus+.

Projekt Mladá místa byl finančně podpořen z programu Evropské unie Erasmus+

Napsal: Marek Krajči

Fotogalerie k článku