projekty

Vzdělávačky ČRDM

Vzdělávačky ČRDM

https://vzdelavacky.eu
Vzdělávačky ČRDM

V rámci Vzdělávaček České rady dětí a mládeže nabízíme vzdělávání všem bez rozdílu. Pokud hledáte inspiraci nebo se jen chcete dozvědět v dané oblasti aktuální a platné informace a trendy, tak jste na správném místě. Krom více než 70 vzdělávacích programů, kterými Vás provedou odborníci v oboru, Vám můžeme nabídnout také složení zkoušky v systému Národní soustavy kvalifikací. Potřebné informace naleznete na webu vzdelavacky.eu.

Národní soustava kvalifikací

Česká rada dětí a mládeže je od jara roku 2023 držitelem oprávnění pro Autorizované osoby v systému Národní soustavy kvalifikací pro níže uvedené kvalifikace. Kdokoliv, kdo by se chtěl ucházet o složení zkoušky v níže uvedených kvalifikacích, může ověřit své znalosti přímo u nás.

Uchazeč ke zkoušce potřebuje pouze zdravotní způsobilost, kterou mu může vydat praktický lékař.

Zkoušku můžete absolvovat bez přípravy nebo můžete využít naši nabídku vzdělávacích kurzů, které svým obsahem představují perfektní přehled o potřebných tematických oblastech a zajišťují kvalitní přípravu ke složení zkoušky. Více na webu www.vzdelavacky.eu.

Přihlásit na zkoušku se můžete pomocí online formuláře.

O Vzdělávačkách

Sledujte nás na Facebooku

Na počátku roku 2020 vzniklo nové oddělení zaměřené na vzdělávání, tedy Vzdělávačky České rady dětí a mládeže. Chod tohoto oddělení má na starosti Vlastimil Jura a Jakub Sotl.

„Do dnešního dne se nám podařilo připravit a akreditovat téměř 60 nových zajímavých programů. Většina z nich jsou akreditovány jako vzdělávací programy v režimu zákona o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). Programy jsou zaměřeny na oblasti zdravovědy, vedení táborů a oddílů, měkké dovednosti, práci s fotoaparátem či dronem, různými IT a grafickými aplikacemi, rukodělné aktivity od práce s kůží po keramiku,“ přibližuje Vlastimil Jura.

„V uplynulém roce jsme měli možnost uzavřít smlouvy s Junákem, Ligou lesní moudrosti a A-TOM ČR o dodávce vzdělávacích kurzů v rámci OP Výzkum Vývoj Vzdělávání pro výzvu ke Zvyšování kvality neformálního vzdělávání a s dalšími organizacemi dále jednáme a rozvíjíme spolupráci v oblasti vzdělávání jejich členů a pracovníků. Pro širší veřejnost jsme již realizovali několik webinářů zaměřených na činnosti s dětmi v onlinu, jak děti naučit pracovat s dezinformacemi či tvorbu obsahu sociálních sítí,“ doplňuje Jakub Sotl.

Nabízíme kurzy v těchto oblastech:

Pro získání aktuálních informací ohledně uskutečnění webinářů či prezenčních vzdělávacích kurzů můžete sledovat web nebo Facebook. V případě dotazů nebo zájmu nás můžete kontaktovat na e-mailu vzdelavacky@crdm.cz