projekty

Vzdělávačky ČRDM

Vzdělávačky ČRDM

http://crdm.cz/vzdelavacky
Vzdělávačky ČRDM

O Vzdělávačkách

Sledujte nás na Facebooku

Na počátku roku 2020 vzniklo nové oddělení zaměřené na vzdělávání, tedy Vzdělávačky České rady dětí a mládeže. Chod tohoto oddělení má na starosti Vlastimil Jura a Jakub Sotl.

„Do dnešního dne se nám podařilo připravit a akreditovat téměř 60 nových zajímavých programů. Většina z nich jsou akreditovány jako vzdělávací programy v režimu zákona o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). Programy jsou zaměřeny na oblasti zdravovědy, vedení táborů a oddílů, měkké dovednosti, práci s fotoaparátem či dronem, různými IT a grafickými aplikacemi, rukodělné aktivity od práce s kůží po keramiku,“ přibližuje Vlastimil Jura.

„V uplynulém roce jsme měli možnost uzavřít smlouvy s Junákem, Ligou lesní moudrosti a A-TOM ČR o dodávce vzdělávacích kurzů v rámci OP Výzkum Vývoj Vzdělávání pro výzvu ke Zvyšování kvality neformálního vzdělávání a s dalšími organizacemi dále jednáme a rozvíjíme spolupráci v oblasti vzdělávání jejich členů a pracovníků. Pro širší veřejnost jsme již realizovali několik webinářů zaměřených na činnosti s dětmi v onlinu, jak děti naučit pracovat s dezinformacemi či tvorbu obsahu sociálních sítí,“ doplňuje Jakub Sotl.

Nabízíme kurzy v těchto oblastech:

Pro získání aktuálních informací ohledně uskutečnění webinářů či prezenčních vzdělávacích kurzů můžete sledovat web nebo Facebook ČRDM. V případě dotazů nebo zájmu nás můžete kontaktovat na e-mailu vzdelavacky@crdm.cz