projekty

Evropské karty mládeže EYCA

Evropské karty mládeže EYCA

http://www.eyca.cz/
Evropské karty mládeže EYCA

Chcete si užívat svět? S naší Evropskou kartou mládeže (European Youth Card) je to hned snazší. EYCA karty jsou mezinárodní identifikační a slevový průkaz pro mladé lidi ve věku 5 – 30 let, a to jak pro studenty, tak nestudenty. Zajímavé možnosti přináší využití karet EYCA v neziskových organizacích a ve školách.

Držitelů karet EYCA je v ČR nyní již více než 28 000 a mohou využívat přes 1 000 slev a výhod. V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé – má více než 5 milionů držitelů, kteří mohou čerpat 60 000 slev ve 39 evropských zemích. Karta je široce využitelná pro aktivity v různých oblastech života, jako je cestování, kultura, doprava, ubytování, stravování, nakupování, sport, služby či vzdělávání.

Karty EYCA se také dají využít jako studentský průkaz na školách (a to jak na vysokých a středních, tak i na základních) a také jako členská karta v neziskových organizacích.

Kartu je také možné využít jako průkaz totožnosti pro děti mladší 15 let (a mít tak například 50 % slevu na dopravu po celé ČR).

  • Více informací o kartách EYCA obecně – www.eyca.cz
  • Více informací o kartách EYCA v zahraničí – www.eyca.org

Aktuality z projektu si můžete přečíst na www.adam.cz/eyca.

Fotogalerie