Aktuality

Hledáme účastníky mezi 16 – 26 lety pro tréningový seminář „Participate in the Structured Dialogue!“

Kecejme do toho – strukturovaný dialog mládežeUž si někdy slyšel o strukturovaném dialogu a rád by si zjistil více? Myslíš si, že mladí lidé by měli mít možnost zapojovat se do rozhodování o věcech, které se mladých lidí dotýkají? Máš zájem diskutovat o tomto tématu s dalšími mladými lidmi z dalších 6 evropských zemí? Domluvíš se anglicky? Jsi mezi 16 – 26 lety? Ano? Pak je mezinárodní tréningový seminář „Participate in the Structured Dialogue!“ od 1. do 4. listopadu v Praze přímo pro Tebe!

Dozvíš se, jak to funguje se strukturovaným dialogem mládeže v Evropské unii, jak funguje v jednotlivých zemích, kdo se zapojuje, jak se zapojit, co funguje a co nefunguje, kde jsou problémy a kde je další potenciál rozvoje tohoto nástroje pro zapojování mladých lidí do rozhodování o nich samých. Zároveň získáš základní přehled v tom jak pracovat s mladými v otázkách politiky mládeže. Dozvíš se více o marketingu a propagaci aktivit mladých lidí a zkusíš si sám vytvořit vlastní leták propagující strukturovaný dialog (bude následně vytištěn a používán). Navíc se budeš moci pobavit s lidmi z dalších institucí, kteří se snaží mladé zapojovat. Více informací na www.kecejmedotoho.cz.

Na seminář hledáme 5 zájemců z České republiky, ať již mají nějaké zkušenosti v tématu, nebo je teprve chtějí získat. Pracovním jazykem je angličtina. Kromě mladých lidí z Česka se semináře účastní také mladí z Německa, Belgie, Polska, Rakouska, Slovenska a Maďarska. Ubytování, strava a cestovné na seminář je hrazeno organizátory – Českou radou dětí a mládeže. Projekt byl podpořen z evropského programu Mládež v akci.

Zájemci mohou posílat přihlašovací mail do 20. října 2012 na jan.husak@crdm.cz.

V přihlášce uveďte:
Jméno a příjmeni:
Datum narození:
Adresu a další kontaktní údaje – telefon a e-mail.
Dále napiště 5 vět o vaší motivaci a případných zkušenostech.

Program a více informací naleznete na www.kecejmedotoho.cz nebo si o ně zažádejte na jan.husak@crdm.cz.

Napsal: admin