Aktuality

Hledáme facilitátory pro „Youth Event“

(Please, find information in English below.)

Youth Event je setkání mládeže ze všech zemí Evropské Unie. V červnu 2009 se bude konat v Praze jako jedna z akcí českého předsednictví v Radě EU. Youth Event se zaměří na vyhodnocení rámce spolupráce a budoucích výzev v oblasti mládeže.

Pro tuto akci hledá Česká rada dětí a mládeže ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy 10 moderátorů-facilitátorů. Úkolem facilitátorů bude usměrňovat a podporovat práci účastníků Youth Eventu v jednotlivých pracovních skupinách. Facilitátoři budou mít zajištěné ubytování a stravování a za svou práci dostanou finanční odměnu.

Bližší informace a požadavky na facilitátory naleznete ve výzvě (DOC, 107 kB). V případě zájmu zasílejte vyplněné přihlášky (DOC, 50 kB) na adresu jana.belohlavkova@crdm.cz do 15. února 2009.


Czech Council of Children and Youth and Ministry of Education, Youth and Sports of the Czech Republic are searching for MODERATORS – FACILITATORS for the Youth Event on the evaluation of the framework of cooperation and on the future challenges in the youth field held in the framework of the Czech Presidency of the EU Council in 2009. You can find detailed information and application form below:

Call for facilitators (DOC, 107 kB)
Application form (DOC, 50 kB)

Napsal: admin