Aktuality

Okřídlený lev

Že jste nikdy neviděli lva s křídly?
Ale to přece vůbec nevadí!
Nakreslete nebo namalujte, jak si ho představujete,
a vyhrajte jednu z lákavých cen!

Česká rada dětí a mládeže a Generali Pojišťovna a.s.
vyhlašují u příležitosti Bambiriády 2005
výtvarnou soutěž na téma „OKŘÍDLENÝ LEV“

Proč zrovna okřídlený lev?

  • Protože letošní Bambiriáda, kterou Česká rada dětí a mládeže pořádá již posedmé, je úplně celá ve znamení létání.
  • A protože pojišťovna Generali, dlouholetý generální partner České rady dětí a mládeže při pořádání Bambiriády, má ve znaku právě okřídleného lva.
  • Lvu s křídly ve znaku pojišťovny Generali se také říká benátský lev. Pojišťovna Generali si vybrala za svého patrona právě okřídleného lva, protože již staří benátčané věřili, že toto silné, statečné a neohrožené zvíře je ochrání před vším nebezpečenstvím a přinese jim štěstí.

Tak neváhejte a zkuste své štěstí i vy!

Pravidla soutěže:
Ztvárněte okřídleného lva libovolnou technikou (kresba, malba, tisk, kombinovaná technika, koláž apod.) na formát max. A2 (42 x 60 cm). Na zadní stranu výtvarné práce přilepte vyplněný štítek (naleznete ke stažení ZDE). Obálku označte v levém horním rohu „Okřídlený lev“ a zašlete nejpozději do 25. dubna 2005 na adresu: Česká rada dětí a mládeže, Senovážné nám. 977/24, 116 47 Praha 1. Rozhodující je datum poštovního razítka.

Věkové kategorie: do 6 let, 7 až 9 let, 10 až 12 let, 13 až 15 let

Ceny: Porota složená ze zástupců České rady dětí a mládeže a Generali Pojišťovny a.s. vyhlásí prvních deset míst v každé věkové kategorii. 1. místo: stan, 2. místo: batoh, 3. místo: spací pytel, 4. až 10. místo: reklamní dárky Generali Pojišťovny, a.s.

Vyhlášení výsledků soutěže: při příležitosti konání Bambiriády v Praze na Vítkově dne 26. května 2005. První tři vítězové v každé kategorii zde převezmou ceny osobně. Nejzajímavější práce budou vystaveny na pražské Bambiriádě a rovněž zveřejněny na webových stránkách pořadatele. Výsledková listina bude zveřejněna na www.bambiriada.cz.

Další podrobnosti, včetně přihlašovacího formuláře najdete ZDE (DOC, 131 kB).

Pořadatel:
Česká rada dětí a mládeže
Sídlo: Senovážné nám. 977/24, 116 47 Praha 1
IČO: 68379439
Kontakt: tel. 234 621 209, fax 234 621 541, paní Blanka Lišková, e-mail: blanka@adam.cz
www.crdm.cz, www.bambiriada.cz, www.adam.cz

Napsal: admin