Aktuality

Sleva na veškeré jízdné u ČD pro všechny členy ČRDM!

Využijte slevy u ČD díky firemnímu profilu ČRDM

Česká rada dětí a mládeže zahájila prostřednictvím svého projektu Evropských karet mládeže EYCA blízkou spolupráci s Českými drahami. Prvním ze tří plánovaných kroků je vytvoření společného firemního profilu ČRDM na e-shopu Českých drah. Výhody nakupování prostřednictvím tohoto společného profilu na a e-shopu ČD jsou následující:

  • sleva na veškerém jízdném (i již zlevněném) až 10 %;
  • místenky zcela zdarma;
  • automatické doporučení nejvýhodnější ceny (systém umí využívat veškerých slevových možností ČD a vybere vždy tu nejlevnější).

Tento profil je navíc určený k tomu, aby ho používalo více různých lidí (vedoucích), takže není problém, abychom tam nakupovali všichni (a využili tak slevu 10 %).

Stačí se přihlásit na adrese https://www.cd.cz/eshop/ (vpravo nahoře) s těmito přihlašovacími údaji:

Uživatelské jméno: karty@crdm.cz

Heslo: (heslo bylo uvedeno v e-mailu „Týden v ČRDM, 27. 6. 2014“, nebo vám ho můžeme na požádání zaslat z adresy karty@crdm.cz, stačí uvést z jaké organizace/organizační jednotky jste)

Využijte slevy u ČD díky firemnímu profilu ČRDM

Při nákupu jízdenek stačí jen uvést jméno pověřené osoby (tedy osoby, která bude přítomna kontrole lístků ve vlaku) a číslo jejího libovolného dokladu (lze použít i In Kartu). Nikdy však neměňte údaje účtu ČRDM jako takového.

Nabídka samozřejmě platí i pro členské organizace Krajských rad dětí a mládeže.

Využijte slevy u ČD díky firemnímu profilu ČRDM

Dalšími kroky by pak měla být sleva pro všechny držitele karet vydávaných ČRDM (tedy jak karet EYCA, tak i všech členských karet – i těch pro starší 30 let!) na pořízení In Karty ČD, a dále možnost pořídit členské ČRDM In Karty (s potenciální slevou až 75 %). Jakmile budou tyto další kroky dohodnuty, budeme vás o konkrétních podmínkách a možnostech informovat. Rozhodně ale platí, že čím více budeme všichni využívat nákupu jízdenek přes společný účet, tím budou další kroky uskutečněny dříve a tím budou podmínky ze strany ČD zajímavější!

Neváhejte a společného účtu využívejte!

Máme obrovský společný potenciál, tak ho pojďme využít a tuto informaci co nejvíce rozšířit!

Pro více informací pište na karty@crdm.cz.

Napsal: Marek Krajči