Aktuality

Společenské hry pro letní tábory 2021

Společenské hry od Mindoku (ilustrační foto archiv ČRDM)
I v roce 2021 nabízí společnost MINDOK balíček složený ze zajímavých novinek a oblíbených her za bezkonkurenční cenu. Tento projekt je určen organizacím, které pracují s dětmi a v době letních táborů chtějí dětem nabídnout plnohodnotnou volnočasovou aktivitu nebo alternativní program v podobě společenských her. Aby byly pokryty požadavky co nejvíce zájemců, naleznete v sadě jak hry pro menší děti, tak hry pro dospívající i dospělé; sada zahrnuje hry pro jednotlivce i pro velkou skupinu hráčů.

MINDOK vám nabízí balíček her k odkoupení za výhodných podmínek, jako v předchozích letech zaplatíte za celou sadu pouze 2 900 Kč, sleva na hry je více než 64 % oproti běžným prodejním cenám. V případě zájmu můžete využít také slevu 30 % z našich výchozích cen na jakoukoli hru z naší nabídky.

Logo Mindok – Hrajeme srdcem (zdroj: mindok.cz)Balík pro letošní rok obsahuje tyto hry:

Jak postupovat?

  1. Vyplňte objednávkový formulář, který se po vašem potvrzení automaticky odešle do našeho systému a na vámi uvedený email přijde kopie. V případě jakýchkoli dotazů či nejasností nás kontaktujte na tabory@mindok.cz
  2. Od pondělí 14. června vám prostřednictvím GLS odešleme na vámi uvedenou adresu objednaný balík her. Hry je možné uhradit buď bankovním převodem předem (hry budou zaslány až po obdržení platby), nebo vám je můžeme odeslat na dobírku. Prosím uveďte preferovaný způsob platby v objednávkovém formuláři. Poštovné a balné neplatíte.
  3. Poslední možnost objednání balíčku her je 31. 7. 2021, nebo i dříve, pokud bude vyčerpáno 300 sad.
  4. Pokud byste si chtěli objednat jakoukoli další hru z naší nabídky pro potřeby oddílu, stáhněte si aktuální ceník her (pro volnočasové a vzdělávací organizace platí sleva 30 % z našich výchozích cen). V souvislosti s akcí „Společenské hry pro letní tábory“ můžete současně doobjednat i hry mimo pevně daný táborový balíček a neplatíte poštovné ani balné. Do ceníku vyplňte svoji doobjednávku a zašlete ho na tabory@mindok.cz. Menší množství doobjednávaných her je možné vypsat do příslušné kolonky přímo v objednávkovém formuláři.

Veškeré další informace jsou uvedeny v objednávkovém formuláři.

Hry vám pomohou smysluplně vyplnit volný čas dětí na táborech a ostatních prázdninových akcích, mohou být skvělou alternativní činností při špatném počasí, můžete je také zařadit přímo do programu.

Všechny zájemce upozorňujeme, že akce je určena pouze pro organizace pracující s dětmi (oddíly, tábory, školní družiny, knihovny, atd.), nikoliv pro jednotlivce. Prosíme tedy, nekontaktujte MINDOK s dotazy ohledně toho, zda si hry můžete objednat tímto způsobem i pro vlastní rodinu či známé!

Tým MINDOK se těší se na vaše odpovědi i případné pozdravy a fotografie z táborového hraní.

Napsal: Marek Krajči