Aktuality

Prodloužení členství v ČRDM na rok 2021

Nové logo ČRDM od července 2019 (autorka Iva Utinková)

Od 1. 12. 2020 je možné v registru ČRDM prodloužit členství na rok 2021. Tak jako v předchozích letech stačí elektronické potvrzení v registru ČRDM.

UPOZORŇUJEME, že dle rozhodnutí Představenstva ČRDM organizace, které nemají v rejstříku zveřejněné povinné údaje, NEPOJISTÍME, dokud svou zákonnou povinnost nesplní.

Na adrese registrace.crdm.cz se přihlásíte do registru, aktualizujete všechny údaje (zejména kontakty, počty členů a pojištěných osob, ale i případné změny názvu, změny osob statutára, kontaktní osoby či ekonoma). V záložce MOJE ORGANIZACE se po řádném vyplnění počtu členů na rok 2021 zobrazí červené tlačítko s nápisem „Prodloužit členství na rok 2021“na které kliknete, následně potvrdíte, že chcete dokončit registraci, a po úspěšném uzavření registrace se místo červeného tlačítka zobrazí PDF s vyplněným formulářem „Prohlášení o prodloužení členství na rok 2021“. Ten je známkou toho, že jste úspěšně dokončili registraci na další rok. Nic dalšího není třeba (nemusíte již nikam nic posílat).

Z formuláře získáme data pro úrazové i odpovědnostní pojištění. Pro přihlášení osob nad rámec paušálního odpovědnostního pojištění (osoba za 48 Kč) použijte, prosím, opět registr ČRDM, v záložce POJIŠTĚNÍ máte možnost přihlášku vyplnit a elektronicky odeslat. Informace o pojištění na rok 2021…

Termín pro prodloužení členství v ČRDM na rok 2021 je do 31. 12. 2020.

POZOR: Upozorňujeme, že s odesláním Prohlášení o prodloužení členství souvisí i platnost pojištění. Pokud neprodloužíte členství včas, tedy do 31. 12. 2020, počítejte s tím, že Vám pojištění bude platit až od data, kdy Prohlášení o prodloužení členství v registru odkliknete!

Napsal: Marek Krajči